Zostań Żołnierzem RP - kampania MON

Emilia Cuch
Ruszyła kampania rekrutacyjna Ministerstwa Obrony Narodowej.  Ma ona pokazać, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa, stabilna i perspektywiczna praca. Od 14 października na terenie całego kraju żołnierze będą spotykać się z Polakami i zachęcać ich, by wstępowali do wojska.

100 litrów krwi na 100-lecie Niepodległości!

Agnieszka Kossowska

Taki cel postawili przed sobą krwiodawcy Lotniczej Akademii Wojskowej. W zbiórkach brali udział podchorążowie, studenci, kadra i pracownicy cywilni, oraz każdy, kto miał potrzebę serca dzielenia się cząstką siebie służąc niepodległej

Złoto po raz trzeci!

Emilia Cuch

6 października 2018 r. w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Wyższego Szkolnictwa Wojskowego w biegach przełajowych. Celem zawodów było wyłonienie reprezentacji do Mistrzostw Wojska Polskiego.

Wyprawa w Tatry

Emilia Cuch

W Lotniczej Akademii Wojskowej działa kilkanaście kół zainteresowań, wśród nich jest  Akademicki Klub „Husar”, który zrzesza studentów wojskowych i cywilnych – pasjonatów gór. Sprzyja nie tylko poprawie kondycji fizycznej i doskonaleniu umiejętności wspinaczki wysokogórskiej, ale również budowaniu pozytywnych relacji międzyludzkich.